Piątek, 17 Wrzesień 2021 r. ,   Franciszka, Justyna

SWAN-KLIM

   1
Lato, gdy temperatura przekracza 30 º C nie jest już u nas rzadkością. W takich warunkach trudno się dziwić, że coraz więcej osób zastanawia się nad montażem klimatyzatora. Jakie zalety ma klimatyzacja?

Nowa jakość powietrza

Od dłuższego już czasu mamy świadomość, że jakość powietrza w naszych domach nie jest najlepsza. Wymaga ono filtracji byśmy czuli się komfortowo. Klimatyzacja, wbrew obiegowej opinii, nie tylko chłodzi nasze otoczenie. Klimatyzator, dzięki filtrowi, które jest w nim umieszczony dba o jakość powietrza. Wyłapując szkodliwe cząstki jest wyjątkowo przydatny dla alergików, którzy źle czują się, gdy w powietrzu jest kurz, pyłki, czy inne alergeny.

Kolejnym elementem, który ma wpływ na nasz komfort jest wilgotność powietrza. Idealnie czujemy się, gdy temperatura jest w przedziale 23 – 26º C, a wilgotność jest w granicach 40 – 60%, dzięki klimatyzacji utrzymanie takich parametrów nie jest żadnym problemem.

Klimatyzatory coraz częściej wykorzystywane są również jako urządzenia grzewcze. W przeciwieństwie do urządzeń sprzed kilku lat są niewielkich rozmiarów, a ich design jest nowoczesny i ciekawy, a urządzenie staje się nietypowym elementem dekoracyjnym.

Firma Swan-Klim świadczy kompleksowe usługi związane z instalacjami klimatyzacyjnymi, wentylacyjnymi, a także chłodniczymi. Opracowuje projekty instalacji, pomaga w wyborze i dostarcza niezbędne urządzenia, zajmuje się ich montażem oraz prowadzi profesjonalny serwis. Oferta firmy obejmuje nie tylko instalacje w domach i mieszkaniach prywatnych, lecz także w obiektach przemysłowych, biurach czy też budynkach użyteczności publicznej.

Adres
ul. Pełczyńska 4
50-950 Wrocław
Strona WWW
Telefon
NIP
8842510102
REGON
021324284Skup samochodów Auto GTA jest firmą, która specjalizuje się w szybkiej wycenie pojazdów używanych i ich odkupie, dzięki któremu klienci mogą...
PG Group to spółka, która już od dwudziestu lat prężnie działa na dolnośląskim rynku, oferując klientom najwyższej jakości szeroką...
Jesteście Państwo mieszkańcami Wrocławia lub okolic i potrzebujecie wsparcia psychologa albo seksuologa, czy też przechodzicie trudne chwile w...